Victorie Free

4. června 2012 v 15:49 | Maddie
Pravé:
Meno: @nick@
E-mail: anikatu@seznam.cz
Blog: zivotvdeniku.blog.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vymyslené - informácie o postave:
Meno: Victorie Free
Povolanie: Umělkyně - malířka - jak portrétů tak přírody.
Vek: 21
Rodina: Já a táta žijeme v menším domku v Tanzánii v Africe. Nejsme ani chudí ,ale bohužel ani bohatí ...jak se říká -zlatý průměr. Můj brácha Andy studuje na vysoké škole v Londýně .Anglický jazyk ho odjakživa baví , stejně jako mě neustále poučovat.Jezdívá sem občas na prázdniny ,ale moc často ho nevidím. Můj táta George je jeden z významných veterinářů v Tanzánii .Často mě s sebou bere do práce ,abych se něčemu novému přiučila. Ale abych pravdu řekla, mě tohle zrovna moc neláká. Moje máme Sofie zemřela při autohavárii ,když jsem byla malá.
Povaha: Talentovaná, chytrá ,vtipná,šikovná , přátelská ,občas panovačná ,vždy si jde za svým cílem,také ji velmi baví sport a musí se uznat ,že není vůbec špatná , miluje muziku -hlavně pop , je samostatná,zbožňuje čtení .. žádné romány , ale pěkně napínavé detektivky.
História: Když jsem byla ještě malá , bylo mi asi kolem pěti let ,moje rodina zažila velkou autohavárii při cestě do Londýna ( kvůli bráchově škole jsme se měli totiž přestěhovat.)Maminka byla tou nejlepší maminkou, jakou jsem si kdy mohla přát.Bohužel právě tento den mi ji sebral.Rok jsem se z té tragédie dostávala.Vrátili jsme se zpátky do Tanzánie, kde jsme až do teď a brácha musí dojíždět až do Londýna a jen na prázdniny se vrací.Často jsem si maminku malovala ,jak se usmívá ,a že je tady stále s námi ,ale nikdy to nebylo doopravdy .A tak taky začalo moje malování .Jezdila jsem do různých koutů Afriky a malovala přírodu .Tak mě to chytlo, že jsem částečně na havárii zapomněla .Ale jenom částečně.

Dom

0 Tanzánijských šilingov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 "THOE" | Web | 4. června 2012 v 20:13 | Reagovat

krasny blog ! :)

2 koralky95 | Web | 4. června 2012 v 20:48 | Reagovat

Ahoj :) ..hezký blog :) ..já rozjíždím svůj se šperkama a budu ráda,když se podíváš :)

3 Míša* | Web | 5. června 2012 v 17:48 | Reagovat

ahoj psala jsi mi na blog reklamu, nevadí mi to, máš pěkný a zajímavý blog, myslíš že by jsi mi mohla hlasvoat v jedné soutěži? jsem tam jako Míša* a mpc by mi pomohl tvůj hlas, děkuji předem.. hlasy oplácím:)
http://music-in-my-life.blog.cz/1205/soutez-jaky-film-je-nejlepsi-3-kolo#comments

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama