Teri Parker

9. června 2012 v 19:19 | Maddie
Pravé:
Meno: Katka
E-mail: Katarina-Petronova@seznam.cz
Blog: kate-story.blog.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vymyslené - informácie o postave:
Meno: Teri Parker
Povolanie: Pracovník v Serengeti, fotograf
Vek: 19 rokov
Rodina: Teri žije se svým otcem Jackem v Tanzánii a mejí spolu skvělí vztah. Má sestru (dvojče), která žije s matkou Jessi. Jelikož to rodičům už moc neklapalo a její sestra Kate chtěla stududovat mimo Afriku tak se dohodli o tom, že se spolu odstěhují zpět do Californie.
Povaha: Teri je vegetariánka. Je společenská, spolehlivá, přátelská a ochotná. Její koníček je fotografování a plavání. Miluje zvířata, mezi její nejoblíbenější zvíře patří Lev. Domá má papouška Rodiho a dva psi Romea a Ramsese.
História: Teri s rodinou se do Afiky přestěhovali, když jí bylo deset let a hned si to tam zamilovala. Její otec Jack je veterinář a Teri jde v jeho stopách, jelikož miluje zvířata ale také přírodu. Její matka Jessi je slavná redaktorka. Se svojí sestrou si od svých patnácti let nerozumí. Jsou povahově odlišné, přestože by jste je vzhledově od sebe nepoznali. Hodně ji zasáhlo, když si matka s otcem přestali rozumět a ještě více když se matka se sestou odstěhovali. Přeto spolu udržují kontakt.

Dom

0 Tanzánijských šilingov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunny Graúhic// Áňa | Web | 9. června 2012 v 19:31 | Reagovat

Jé, RPG! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama