Debbie Scott Vengeance

2. června 2012 v 19:57 | Maddie
Pravé:
Meno: Debbie
E-mail: DebbieV@centrum.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vymyslené - informácie o postave:
Meno: Debbie Scott Vengeance
Povolanie: Pracovník v Serengeti - inak povedané, veterinár, Malíř, Fotograf, Designer
Vek: 20
Rodina: Je bez sourozenců. Její matka Eleanora zemřela při porodu. Její otec John po dvou letech zahynul v letadle cestou do Japonska. Do jejích 18ti let se o ni starala její babička Mary.
Povaha: Veselá, přátelská, cestovatelská, obětavá, výbušná. Občas dokáže být pořádný nervák ale jinak je optimistická a miluje společnost, nové přátele a přírodu. Její koníčky jsou např. čtení, fotografování, navrhování, malování či kreslení a hlavně chce pomoct zvířatům, což ji také baví. Miluje hudbu, tanec, sport. Nejraději ze zvířat má velké šelmy, žirafy a zebry. Její oblíbená barva je černá, červená, bílá... Ze čtení miluje fantasy a dobrodružnou literaturu.
História: Narodila se 24.3.1992 ve Velké Británii. Již v 5ti letech spolu s babičkou cestovala po světě. Navštívila místa jako např. Francie - Paříž, Španělsko - Madrid a Barcelona, Irsko - Dublin, Dánsko - Kodaň, Švédsko - Stockholm, Finsko - Helsinky, Norsko - Oslo, Itálie - Řím, Portugalsko - Lisabon... Procestovala téměř celou Evropu navštívila Japonsko - Tokio, Ameriku - Washington, New York, Californii, Floridu, Brazílii, Mexiko. Vše procestovala během 10ti let se svou babičkou. Když jí bylo 16 let procházela mapu, kde by se mohli ještě podívat. Do Austrálie se jim příliš nechtělo a nakonec objevili Tanzánii. Kde odletěla Debbie sama. Její babička nebyla již to co dřív. Odletěla do Tanzánie sama a tam také zůstala. Dostudovala školu dálkově a začala se učit veterinu přímo v Africe. Se svou babičkou je nyní stále ve spojení přes e-mail nebo dopisy.

Dom

0 Tanzánijských šilingov
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 teruli-world | Web | 3. června 2012 v 10:35 | Reagovat

Nádhera je to moc pěkná slečna!
PS:na mém blogu mám náběr affs, jestli chceš můžeš se zapsat (do ničeho tě nenutím)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama